Çekici Dudaklar İçin Denemen Gereken İkonik Armani Beauty Rujları

Çekici Dudaklar İçin Denemen Gereken İkonik Armani Beauty Rujları

Yeni makyaj trendleri arasında yer alan çekici dudak modasını ne kadar beğendiğimizi artık çok iyi öğreniyorsun. Her makyaja yakışan ve natürel görünümleriyle bahara geçim sağlayan çekici ve iddialı renkleri her gün sürsek yeniden de bunalmayız!

Uzun zamandır herkesin dilinde olan Armani Beauty dudak boyasıları bugün senin için sınıyoruz. Renklerinden yakala da yapılarına kadar mercek altına aldığımız çekici dudak boyasıları tek tek inceledik ve yorumladık. Bakalım makyaj bloggerların a

Armani Beauty Lip Magnet Likit Mat Rujlar

Likit mat ruj dendiğinde bizim için en önemli özelliği kalıcı ve hafifçe olması. Ruju dudağımıza sürüdüğümüz anda yoğun renk vermesi, bununla beraber da matlaştıktan sonra dudağı kurutmaması önemli. Armani Beauty Lip Magnet Likit Mat ruju sürdüğümüz anda bu rujun bizi çok mutlu edeceğini anlamıştık. Normal rujlara oranla 4 kat daha ince bir yapıya haiz olan bu rujlar bununla birlikte son derece yoğun pigmentli.

Dudağa uygulanmış olduğunda hemen hemen yokmuş benzer biçimde bir his bırakan fakat bununla beraber da son derece yoğun bir renge haiz olan Armani Beauty Lip Magnetin fırçası da epey teknolojik. Ok şeklindeki oluklu fırçası ile en koyu renkler bile son aşama rahat sürülebiliyor ve işin en güzel tarafı, ince yapısına rağmen çok pigmentli olduğu için üstünden yeniden geçmek zorunda kalmıyorsunuz. 8 saate kadar kalıcı olan bu rujlar, bir kere uygulandıktan sonra dudakta varlıklarını unutturuyorlar!

Kadife bitişli likit ruj modası uzun bir süredir devam ettiğinden, bugüne kadar denediğimiz rujların sayısını bile unuttuk diyebiliriz. Teknolojik açıdan da günden güne gelişen likit rujların yapıları, haliyle beklentimizi de arttırıyor.

Armani Beauty Lip Maestro rujları dener denemez dudağımızda bıraktığı yumuşacık ve kadife gibi hissiyata bayıldık. Dudakları kurutmadan bu kadar doğal görünen bir rujla daha önce hiç karşılaşmamıştık. Bu rujun harika yapısının yanı sıra tek katta bile ambalajında göründüğü renge ulaşmamız, saatler süren kalıcılığı ve yoğun rengi, bu rujlara ilk denemede aşık olmamızı sağladı. Eğer sen de bizim gibi ruj rengi konusunda kararsızsan, “Ne renk mat ruj sürmelisin?” testimizi çözmeyi unutma!

Armani Beauty Ecstasy Shine Rujlar

Çekici görünmek için parlak ve canlı ruj renklerini denemek istersen Armani Beauty Ecstasy Shine rujları ile acilen tanışmalısın. Dudaklarda ıslak ve parlak bitişi makyaja anında çekici ve seksi bir hava katıyor.

Parlak bitişli rujların en sinir bozucu yanı dudaklarda uzun süre kalıcı olmaması (-idi). Armani Beauty Ecstasy Shine ile tanıştıktan sonra parlak dudakların da uzun süre dudakta kalıcı olabileceğine şahit olduk. 6 saat süren kalıcılığı sayesinde Armani Beauty Ecstasy Shine rujları güven içinde sürebilirsin. Yoğun pigment özelliği ve ayna gibi parlak olması da bonus özellikleri arasında!

Normal rujların yanında iki kat daha yumuşak uygulanması ve dudaklarına sürdüğün anda dudaklarını nemlendirip bakım yapıyor olması Armani Beauty – Ecstasy Shine Rujlar’ın en önemli artılarından birkaçı.

En çekici ruj renklerine mercan ve mürdüm tonlarını da eklemelisin. Armani Beauty Ecstasy Shine ruj renkleri arasında yer alan mürdüm, mercan ve pembe tonları gibi canlı renkler yüzüne canlı ve aydınlık bir hava katacaktır.

Yüzünün daha renkli ve aynı zamanda çekici görünmesi için Armani Beauty Ecstasy Shine 300, 500 ve 506 renklerini mutkaka denemelisin. Renkli rujlarla birlikte yoğun göz makyajı yapmak yerine dudaklarını ön plana çıkaracak sade göz makyajı stillerine öncelik verebilirsin.

Armani Beauty Rouge D’Armani Matte Rujlar

Normal bir mat ruja oranla %50 oranında daha fazla pigment içeren Armani Beauty Rouge D’Armani Matte rujlar, bugüne kadar deneyip sevdiğimiz en güzel mat rujlardan.

Tek bir sürüşte renk veren, yumuşak ve kremsi yapısıyla çok rahat uygulanan ve dudakları kurutmadan gün boyu kalıcı olan bu rujlar, favori Armani rujlarımız arasına dener denemez girdiler!Leave a Reply

Your email address will not be published.

*
*
*