Hukuki Bilgilendirme

HUKUKİ BİLGİLENDİRME

makyajtrends.com bir grup eğitim gönüllüsünün biraraya gelmesi sonucu ile ortaya çıkmış bir projedir. İnsanlara sunduğumuz içeriklerin yasal bir sorun oluşturmamasına özenle dikkat etmekteyiz. Ancak siteye yerleştirilen yazı, resim, videolar hukuki sorun oluşturması durumunda yasal telif hakkı sahiplerinin uyarmasıyla vakit kaybetmeksizin siteden kaldırılacaktır .

5651 sayılı kanunda belirtilen hükümler internet sitemiz için temel alınmıştır. Sitede yer alan videolar serbest paylaşım video platformlarında yer alan herkese açık videolardır. makyajtrends.com sadece video içeriğini link şeklinde barındırmaktadır. Hukuki bir sorun görülüp gerekli iletişimle bilgilendirme yapıldığında söz konusu olabilecek linkler sitemizden kaldırılacaktır.

makyajtrends.com yasal telif hakkı sahiplerini korumayı önemsemektedir. Site yöneticileri tarafından eklenen yazılar çeşitli eğitim süreçlerinden başarıyla geçen öğrencilerin kendi bilgi ve tecrübelerinden derledikleridir. Bu açıdan hukuki bir sorumlulukları yoktur.

makyajtrends.com olarak sunduğumuz bilgilerin kesinliğini garanti etmemekteyiz. Hiçbir şekilde buradan öğrenilen bilgilerin sonuçlarından sorumlu değiliz. Amacımız insanlara faydalı içerik sunup hizmet etmektir.

Her türlü hukuki sorunla ilgili iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Gördüğünüz problemi detaylı bir şekilde anlattığınız taktirde gereken mutlaka yapılacaktır.